SEIKLUSLIKUD LABÜRINDID

SEIKLUSLIKUD LABÜRINDID

Autor: Inna Anikeeva

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid põnevat viisi, kuidas oma lapse meeli ergutada ja koos aega veeta? Inna Anikeeva raamat "Seikluslikud labürindid" on just see, mida vajate. See tegevusraamat on loodud spetsiaalselt noortele mõistatuste lahendajatele, pakkudes värvikirevaid ja kaasahaaravaid labürinte, mis viivad lapsed erinevatele seiklustele.

Iga lehekülg kutsub teie last avastama ja uurima, pakkudes samal ajal lõbusaid otsimis- ja leidmisülesandeid. Need mängulised väljakutsed ei ole ainult lõbusad, vaid toetavad ka loogilise mõtlemise arengut ning parandavad käte ja silmade koordinatsiooni – kõik see toimub mängulisel ja kaasahaaraval viisil.

Raamatu "Seikluslikud labürindid" ülesanded on disainitud nii, et need sobivad suurepäraselt koos lapsega lahendamiseks, luues väärtuslikku kvaliteetaega. Samas on need piisavalt lihtsad, et laps saaks ka iseseisvalt oma oskusi proovile panna ja enesekindlust kasvatada.

Kui soovite oma lapsele pakkuda harivat ja meelelahutuslikku tegevust, mis toetab tema arengut ja pakub rõõmu, siis "Seikluslikud labürindid" on ideaalne valik. Avastage koos lapsega selle raamatu värvikad leheküljed ja sukelduge seikluste maailma, mis ootab teid mõlemat!