Seks & Stravinsky

Seks & Stravinsky

Autor: Barbara Trapido

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist, mis viib teid läbi aegade ja kultuuride? Barbara Trapido romaan "Seks & Stravinsky" on just see, mida vajate. See on lugu kahest noorest, kes on pärit lõunapoolkeralt ja kelle saatused põimuvad 1970. aastate Inglismaal. Caroline, pärit Austraaliast, tuntud kui Roheline Mandri, on tulnud Euroopasse, et sukelduda ajaloo õpingutesse. Tema teekond ristub Lõuna-Aafrikast pärit Joshiga, kelle kirglik elu keerleb balleti ümber.

Nende kaksikute hinged leiavad üksteist ja peagi leiavad nad end Oxfordi lähedal asuvas vanas punases bussis, mis on nende armastuse pesaks. Kuid aeg ei seisa kunagi paigal ja Joshit kummitab süvenev igatsus kodu ja mineviku järele. Saatus viib ta tagasi Durbanisse, kus toimub pantomiimikonverents. Kuid enne seda reisi teeb ta ootamatu avastuse, mis seab kahtluse alla kõik, mida ta arvas teadvat oma minevikust ja esimesest armastusest, Hattiest.

Barbara Trapido on meisterlikult põiminud oma teosesse Stravinsky balleti "Pulcinella" elemendid, tuues esile teemad nagu keerulised suhted, varastatud identiteet ja käest lastud võimalused, mis kõik viivad lõpuks võiduka taassünnini. Seda romaani on kirjeldatud kui 21. sajandi multikultuurset muinasjuttu, mis haarab lugeja kaasa ja ei lase lahti enne viimast lehekülge.

Kui teid köidavad lood, mis uurivad inimsuhteid ja kultuuridevahelist dünaamikat, siis "Seks & Stravinsky" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja mille lehekülgedelt võite leida nii naeru kui pisaraid. Avastage Trapido kirjandusmaailm ja laske end kaasa haarata selle keerulise, kuid südantsoojendava loo poolt.