SELGELTNÄGIJA KÄSIRAAMAT

SELGELTNÄGIJA KÄSIRAAMAT

Autor: Andrues Vana

Kirjastus: VÕLUELU

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et võite omada peidetud võimeid, mis ületavad tavapärast taju? "Selgeltnägija käsiraamat", mille on kirjutanud Andrues Vana, on juhend, mis avab ukse teie sisemisele tarkusele ja intuitiivsetele võimetele. See raamat kummutab müüdi, et selgeltnägemine on vaid väljavalitutele mõeldud müstiline anne. Tõde on see, et selgeltnägemine võib olla kättesaadav igale inimesele, sõltumata vanusest või soost, sest see on osa teie olemusest.

Andrues Vana selgitab, et lisaks füüsilisele minale, mida peegeldab peegel ja mida teised näevad, on teil ka vaimne mina, mis eksisteerib väljaspool aega ja ruumi. See raamat on loodud selleks, et aidata teil luua ühendus oma mittefüüsilise poolega, avades tee selgeltnägemisele. Autor juhendab teid, kuidas mõista universumi toimimist ja kuidas selgeltnägemine toimib, pakkudes samas praktilisi harjutusi, mis aitavad teil arendada oma intuitiivseid oskusi.

"Selgeltnägija käsiraamat" ei ole lihtsalt teoreetiline teos, vaid praktiline juhend, mis suunab teid samm-sammult läbi isikliku avastusretke. Kui olete valmis oma meelt avardama ja uurima enese peidetud aspekte, võib see raamat olla teie teejuhiks. Avastage, kuidas vastused teie sügavaimatele küsimustele võivad peituda teie enda sees, ja õppige, kuidas neid vastuseid selgeltnägemise abil leida.