SELLE TERVISEKS! TOOSTE MITMEKS PUHUKS

SELLE TERVISEKS! TOOSTE MITMEKS PUHUKS

Autor: Jaak Urmet

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled kunagi leidnud end olukorrast, kus klaasid on täidetud ja hetk toasteks on käes, kuid sobivad sõnad jäävad tabamatuks? Eesti kirjanik Jaak Urmet on kokku kogunud kireva valiku toastide ja heade soovidega, et aidata sul neid erilisi hetki tähistada. Tema teos "Selle terviseks! Toastid mitmeks puhuks" on justkui sõnaseppade varasalv, mis pakub inspiratsiooni ja särtsu igale koosviibimisele.

Raamatus leiduvad toastid sobivad igale maitsele ja olukorrale, olgu see siis pidulik õhtusöök, sünnipäevapidu või lihtsalt sõpradega koos oldud aeg. Urmeti valik toastides on nii traditsioonilisi kui ka uuenduslikke, alati aga mõeldud inimvaimu tõstmiseks ja hetke erilisemaks muutmiseks.

Sinu ees on võimalus avastada, kuidas rikastada koosviibimisi sügavamate tähendustega, pakkudes külalistele ja ka iseendale rõõmu läbi sõnade, mis jäävad meelde ja südamesse. "Selle terviseks! Toastid mitmeks puhuks" on ideaalne kaaslane igaühele, kes soovib lisada pidulikkust ja südamesoojust igasse tähtsasse hetke.