Sentimentaalne valss

Sentimentaalne valss

Autor: Tiit Aleksejev

Kirjastus: EESTI DRAAMATEATER

Kategooria: Näitekirjandus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.20€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas armastus ja reetmine võivad kõrvuti eksisteerida, kuidas üks hetk võib muuta kõike? Tiit Aleksejev, kirjanik ja ajaloolane, kes on tuntud oma sügavate ajalooliste teadmiste poolest, pakub teile võimalust sukelduda ühe sellise loo sügavustesse oma romaanis "Sentimentaalne valss".

Romaan keerleb mehe ja naise ümber, kes on üheskoos läbi elanud mitmeid välismissioone. Kuid üks neist missioonidest võtab ootamatu pöörde, tuues esile küsimusi, mis nõuavad vastuseid. See on lugu, mis uurib inimsuhteid äärmuslikes olukordades, kus isiklikud ja poliitilised, eetilised ja pragmaatilised valikud põimuvad lahutamatult.

Aleksejev, sündinud 1968. aastal, on loonud mitmeid teoseid, mis valgustavad ristisõdade ajalugu ja Eesti minevikku. Tema kirjutised ei ole lihtsalt ajaloo ümberjutustused, vaid sügavalt isiklikud lood, mis panevad lugeja mõtlema ja tunnetama ajaloo keerdkäike läbi tugevate karakterite silmade.

"Sentimentaalne valss" ei ole vaid armastuslugu. See on ka põnevusromaan, mis viib teid kaasa haaravale teekonnale, kus iga kohtumine, olgu see siis juhuslik või saatuslik, võib olla määrava tähtsusega. Kas olete valmis avastama, kuidas need kohtumised mõjutavad tegelaste saatust ja millised saladused peituvad nende ühiste missioonide varjus?

Tiit Aleksejevi sulest pärinev "Sentimentaalne valss" on teos, mis ei jäta teid külmaks. See on romaan, mis kõnetab ja paneb mõtlema, kuidas inimlikkus ja karm reaalsus võivad omavahel põimuda. Kui armastate ajalugu, sügavamõttelisi karaktereid ja lugusid, mis jäävad teiega pikaks ajaks, siis on see raamat just teile.