SHERLOCK KONDI KORRUTUSTABELI SEIKLUS

SHERLOCK KONDI KORRUTUSTABELI SEIKLUS

Autor: Jonny Marx

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis sukelduma matemaatika maailma koos detektiiv Sherlock Kondi ja tema ustava kaaslase dr Kassoniga? "Sherlock Kondi korrutustabeli seiklus", mille autoriks on Jonny Marx, on põnevik, mis viib sind ja su lapsi läbi matemaatiliste mõistatuste labürindi, kus teie ülesandeks on lahendada keerukaid ülesandeid, et seista vastu kurikuulsa professor Moriroti pahatahtlikele plaanidele.

See interaktiivne raamat on loodud selleks, et muuta korrutustabeli õppimine kaasahaaravaks ja lõbusaks. Raamatuga on kaasas Sherlocki salaluup, mis aitab paljastada mõistatuste vastused, kui seda kasutada spetsiaalse muareemustriga lehekülgedel. See nutikas vahend võimaldab lastel oma teadmisi korduvalt proovile panna, ilma et oleks vaja kasutada kirjutusvahendeid, mis tähendab, et raamatut saab kasutada ikka ja jälle.

Raamat on suunatud 7-aastastele ja vanematele lastele, pakkudes neile võimalust oma matemaatikaoskusi arendada. Lapsed saavad sukelduda pronksist plaatina tasemeni ulatuvatesse peatükkidesse, kus nad kohtuvad erinevate matemaatiliste väljakutsetega, alates lihtsatest arvupaaridest kuni murdude, arvujadade, kümnendmurdude ja isegi algebra probleemideni.

Selle raamatu abil saavad noored lugejad mitte ainult harjutada algkooli õppekavas ettenähtud korrutusteheteid, vaid ka sukelduda põnevasse krimilukku, kus iga lahendatud mõistatus viib neid lähemale professor Moriroti nurjatute plaanide paljastamisele. Ja kui sa arvad, et oled mõistatuse lahendanud, kontrolli oma tööd Sherlocki salaluubi abil ja kogu edasiliikudes matemaatikamedaleid.

"Sherlock Kondi korrutustabeli seiklus" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on seiklus, mis ühendab põnevuse ja hariduse, et pakkuda lastele meeldejäävat ja kaasakiskuvat õppimiskogemust. Kas oled valmis avastama, kui põnev võib olla matemaatika? Haara Sherlocki salaluup ja asu teele koos Sherlock Kondi ja dr Kassoniga, et avastada matemaatika maagiat ja saada osa sellest põnevast seiklusest!