SHINRIN-YOKU. JAAPANI TERVISTAV JA LÕÕGASTAV METSAKÜMBLUS

SHINRIN-YOKU. JAAPANI TERVISTAV JA LÕÕGASTAV METSAKÜMBLUS

Autor: Yoshifumi Miyazaki

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi tundnud, kuidas metsa rahu ja vaikus teie meeli rahustab? Jaapanist pärit "shinrin-yoku", mis tähendab otseses tõlkes "metsas viibimist", on tervendav praktika, mis ühendab endas looduse pakutavad imed ja kaasaegse teaduse viimased avastused. Jaapani teadlase Yoshifumi Miyazaki raamat "Shinrin-Yoku: Jaapani tervistav ja lõõgastav metsakümblus" on teie teejuht selle ainulaadse ja tõhusa enesehooldusviisi juurde.

Miyazaki, kes on Chiba ülikooli keskkonna-, tervise- ja pinnaseuuringute keskuse asedirektor ning omab professori tiitlit, on pühendanud oma karjääri metsateraapia uurimisele. Tema töö põhineb veendumusel, et metsa sügavuses peitub võti meie füüsilise ja vaimse heaolu parandamiseks. Raamatus toob ta välja, kuidas metsakümblus aitab vähendada stressi, tugevdab immuunsüsteemi ning parandab üldist meeleolu.

Kas teadsite, et metsas viibimine võib alandada vererõhku ja südame löögisagedust, vähendada kortisooli taset ning suurendada immuunsüsteemi tugevdavate looduslike tapjarakkude aktiivsust? Need on vaid mõned näited Miyazaki ja tema kolleegide teadustöödest, mis kinnitavad metsakümbluse positiivseid mõjusid.

Raamat ei anna teile mitte ainult ülevaadet metsakümbluse teaduslikest alustest, vaid jagab ka praktilisi nõuandeid, kuidas seda tervistavat praktikat oma ellu integreerida. Olgu teie eesmärgiks osaleda täielikus metsateraapia programmis või lihtsalt veeta rohkem aega lähedal asuvas pargis või metsatukas, leiate siit kõik vajaliku, et alustada oma isiklikku metsakümbluse rännakut.

Avastage, kuidas metsa maagiline vägi võib teie tervist ja heaolu parandada. Sukelduge Yoshifumi Miyazaki "Shinrin-Yoku" lehekülgedele ja laske end juhatada sügavamale looduse rüppe, kus tervenemine ja lõõgastus käivad käsikäes.