SIBERI PÕGENIK. POLIITEMIGRANDI MÄRKMEID

SIBERI PÕGENIK. POLIITEMIGRANDI MÄRKMEID

Autor: Andrei Kuzitškin

Kirjastus: POST FACTUM

Kategooria: Ajaloolised isikud ja elulood
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kui oled huvitatud tõestisündinud lugudest, mis räägivad vabaduse janust ja inimvaimu vastupidavusest, siis Andrei Kuzitškini teos "Siberi põgenik. Poliitemigrandi märkmeid" on just see, mida vajad. Raamat viib sind kaasa autori põgenemisele Venemaalt, kus ta oli poliitilise surve all, ja tema uue elu alustamisele Eestis.

Alustades oma teekonda 2. veebruaril 2014, seisab Kuzitškin silmitsi mitmete takistustega – aeguva passiga, Venemaa võimude kasvava survega ja FSB sooviga tema liikumist piirata. Oma vabaduse kaitsmiseks ja Euroopa eluviisist kinni hoidmiseks otsustab ta jätta maha oma pere ja kodumaa, et alustada uut elu tundmatus kohas.

See raamat ei ole lihtsalt põnevik, vaid ka sügavalt isiklik ja emotsionaalne ülevaade ühe mehe võitlusest vabaduse eest. Kuzitškini kirjeldused tema kogemustest ja tundmustest on nii haaravad kui ka valgustavad, pakkudes lugejale võimalust mõista, mis tähendab olla poliitiline põgenik tänapäeva maailmas.

"Neeme Korvi arvamuslugu" pakub lisaperspektiivi ja süvendab arusaama Kuzitškini loost, mis on täis põnevust ja õpetlikke hetki. Kui soovid sukelduda ühe inimese elumuutvasse rännakusse, mis on täis julgust ja otsustavust, siis on "Siberi põgenik. Poliitemigrandi märkmeid" raamat, mida ei saa käest panna.