Sibullilled. Kodu&Aia praktiline aiavihik 68

Sibullilled. Kodu&Aia praktiline aiavihik 68

Autor: Sulev Savisaar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas olete kirglik aednik, kes soovib oma aeda kaunistada erinevate sibullilledega? "Sibullilled. Kodu&Aia praktiline aiavihik 68" on teie teejuht, kui soovite oma aias luua värvikireva ja mitmekesise peenra. Sulev Savisaar, tuntud Eesti sibullillede kollektsionäär ja spetsialist, jagab oma väärtuslikke teadmisi ja isiklikke kogemusi, et aidata teil valida just need sibullilleliigid, mis sobivad ideaalselt meie heitlikku kliimasse.

Selles praktilises juhendis avab Savisaar ukse oma aednikutarkuste varasalve, õpetades teid, kuidas planeerida ja rajada iluaed, mis rõõmustab silma ja hinge. Lisaks saate teada, millised sibullilled suudavad vastu panna kohalikele närilistele nagu mügrid, et teie hoolikalt valitud taimed püsiksid turvaliselt ja terved.

Raamatust leiate ka hoolikalt koostatud nimekirja, mis aitab teil valida sibullilli nende kasvukoha nõudmiste ja õitsemisaja põhjal. See on asendamatu abimees, kui soovite oma aias luua harmoonilise koosluse, mis pakub silmailu kevadest sügiseni.

Kas olete valmis avastama sibullillede maailma ja muutma oma aia tõeliseks lilleparadiisiks? "Sibullilled. Kodu&Aia praktiline aiavihik 68" on teie käsiraamat, mis juhatab teid läbi aedniku teekonna, pakkudes samal ajal kindlustunnet ja inspiratsiooni.