Siilipere. Mänguraamat

Siilipere. Mänguraamat

Autor: Annalisa Lay

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsid midagi, mis rõõmustaks sinu väikest raamatusõpra ja pakuks talle põnevust ning õpetlikke hetki? "Siilipere. Mänguraamat" autorilt Annalisa Lay võib olla just see, mida vajad. See armas raamat viib lugeja Tuulekünka metsa südamesse, kus üks vapustav sündmus paneb proovile kogukonna ühtsust ja koostöövaimu.

Pärast kohutavat tulekahju, mis jätab lasteaia varemeisse, ei jää siilipere sugugi jõude istuma. Nad asuvad tegutsema, et aidata kohalikke lapsi, algatades operatsiooni "Aitame lasteaeda". Siilimamma, koos lastega, paneb käima sooje tekikesi valmistava õmblustöökoja, samal ajal kui turul pakutakse maitsvaid hõrgutisi, et koguda raha uute mänguasjade jaoks Tuulekünka lastele.

See südamlik lugu on illustreeritud Tony Wolfi poolt, kelle pildid toovad tegelased ja nende tegevused ellu. Raamat on trükitud selgete trükitähtedega, mis teeb lugemise lihtsaks ja nauditavaks. Kuid see pole pelgalt loetav raamat – see on ka interaktiivne seiklus. "Siilipere. Mänguraamat" on peidetud karpi, mis on täis väikeseid saladusi. Lisaks kaasahaaravale loole saab laps mängida kaasasolevate kujukestega, luues oma siilipere seiklusi.

Avasta koos lapsega siilipere soojus ja koostöö tähtsus, samal ajal arendades tema lugemisoskust ja loovust. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutus, vaid ka vahend, mis õpetab lapsi märkama ja hoolima ümbritsevast maailmast. Kas oled valmis sukelduma seiklusse, mis on täis õppimist ja naeru? "Siilipere. Mänguraamat" ootab teid!