SIILIPERE SÜNNIPÄEV

SIILIPERE SÜNNIPÄEV

Autor: Tiina Kilkson

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist pisiperele? "Siilipere Sünnipäev", kirjutatud andeka Tiina Kilksoni poolt, on just see, mida vajad. See armas lasteraamat viib sind ja sinu lapsi värvikale seiklusele, kus peategelaseks on vaprad siilid, kes valmistuvad tähistama oma erilist päeva.

Rõõmsameelne sünnipäevapidu toob kokku kireva seltskonna loomi nii kaugelt Saaremaalt kui ka kodusest Setomaalt. Kujutle, kuidas peopaigas askeldavad ringi uudishimulikud saarmad, sõbralikud sead, usinad sipelgad, kõiketeadev sajajalgne ja isegi suslik Selma, kes kõik on tulnud siiliperele õnne soovima.

Laste fantaasia saab tiivad, kui nad loevad, kuidas need metsaelanikud üheskoos maiustavad, jooke naudivad ja rõõmsalt tantsu vihtuvad. "Siilipere Sünnipäev" ei ole lihtsalt lugu, see on kaasahaarav elamus, mis õpetab sõpruse ja ühtekuuluvuse tähtsust.

Tiina Kilksoni sulest pärinev lugu on täis südantsoojendavaid hetki ja meeldejäävaid tegelasi, mis teeb sellest raamatust ideaalse kaaslase igale unejutu ajale või lihtsalt mõnusaks lugemiseks pere väiksematele. Võta aeg maha ja naudi seda armastusega kirjutatud teost, mis toob naeratuse nii sinu kui su lapse näole.