Siis jääb ka päevatõus

Siis jääb ka päevatõus

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.50€
Osta
Raamat "Siis jääb ka päevatõus" autorilt

Raamat "Siis jääb ka päevatõus" viib sind tagasi aega ja kohta, kus iga päev oli täis elu ja looduse ilu. Mäletad sa Raadit? Seal, kus jalge all oli maa, mis andis elu taimedele - mõned neist olid eluks vajalikud, teised võisid lihtsalt välja tõmmata. Kõik haljendas ja kandis vilja, taevas pea kohal pakkus nii päikest kui vihma. Kui vihma sadas, varjusime ja ootasime saju lõppu. Ja kui päike taas läbi murdis ning tuuleiil üle põldude tuhises, tundus elu täis sära ja energiat. Meie põldude idapoolse piiri taga asus sõjalennuväli, kust aeg-ajalt lennukite müra kostis. Sellistel hetkedel pühkisime mullaterad silmadest ja hingasime sügavalt, mängides, maailma tundma õppides ja tööd tehes.

Aga miski tõmbas mind alati sinu lähedusse. Ma ei oska siiani seletada, miks ma nii väga tahtsin olla sinu kõrval, miks polnud vaja mind käskida ega paluda. See tuli lihtsalt iseenesest.

See raamat on täis mälestusi ja emotsioone, mis viivad sind tagasi lihtsatesse, kuid tähendusrikastesse aegadesse. "Siis jääb ka päevatõus" on lugu elust, armastusest ja looduse väest, mis jääb sinuga kauaks.