SILMARINGI REISID. MADRID TASKUKAART & LINNAJUHT

SILMARINGI REISID. MADRID TASKUKAART & LINNAJUHT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Maailma reisijuhid ja kaardid
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Kas plaanid avastada Madridi, Hispaania pealinna, mis on tuntud oma rikkaliku kultuuri, ajaloo ja elava ööelu poolest? "Silmaringi reisid: Madrid taskukaart & linnajuht" on sinu asendamatu kaaslane selles põnevas seikluses. See kompaktne juhend sisaldab 80 lehekülge täis hoolikalt valitud teavet, mis aitab sul tuvastada linna silmapaistvaimad vaatamisväärsused.

Raamatus on üksikasjalik voldikkaart, mis on suurepärane abivahend orienteerumiseks Madridi tänavatel. Kaardi abil leiad hõlpsasti nii kuulsad kohad nagu Prado muuseum ja Buen Retiro park kui ka varjatumad pärlid, mis ootavad avastamist. Lisaks on juhendis välja toodud parimad söögikohad ja poed, kategoriseeritud linnaosade kaupa, et saaksid nautida autentseid maitseelamusi ja leida ideaalsed suveniirid.

Kui oled juba tutvunud Silmaringi Suure reisijuhiga, siis see taskukaart ja linnajuht on suurepärane täiendus sellele, pakkudes veelgi detailsemat infot ja hõlbustades päevaplaanide tegemist. Olgu sinu huvi kunsti, ajaloo või lihtsalt hea toidu vastu, see raamat aitab sul maksimaalselt ära kasutada iga hetke Madridis.

Kasuta "Silmaringi reisid: Madrid taskukaart & linnajuht" raamatut, et oma reis oleks meeldejääv ja muretu. Avasta Madridi võlu oma tempos, olles kindel, et sinu taskus on usaldusväärne teejuht.