SILMARINGI REISID. NAPOLI & POMPEI TASKUKAART & LINNAJUHT

SILMARINGI REISID. NAPOLI & POMPEI TASKUKAART & LINNAJUHT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Maailma reisijuhid ja kaardid
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Kui olete teel Itaalia päikeselisele rannikule, siis "Napoli & Pompei taskukaart & linnajuht" võib osutuda teie parimaks kaaslaseks. See kompaktne reisijuht on loodud selleks, et pakkuda teile just seda hädavajalikku teavet, mida vajate, et avastada Napoli linnas peituvaid aardeid ja uurida Pompei ajaloolisi varemeid.

Erinevalt DK Silmaringi sarja põhjalikumast reisijuhist, mis käsitleb sihtkohti üksikasjalikult, on see taskuformaadis juht mõeldud kergeks ja mugavaks kaasavõtmiseks. Raamat sisaldab endas linna kaarti, metrooplaani ning linnaosade jaotust, aidates teil kiirelt ja lihtsalt leida tee nii kuulsate vaatamisväärsuste juurde kui ka vähemtuntud pärliteni.

Iga linnaosa puhul on välja toodud olulisemad vaatamisväärsused, lisatud on ka nende asukohad ja vajalikud kontaktandmed. See väike juht on disainitud nii, et see mahuks hõlpsasti teie käekotti või taskusse, tagades, et vajalik informatsioon on alati käepärast, kui te seda vajate.

Kasutage seda praktilist juhti, et avastada Napoli elavat kultuuri ja ajalugu ning sukelduge Pompei iidsete saladuste maailma. Olgu see teie teejuhiks läbi kitsaste tänavate, maitsvate toitude ja rikkaliku kultuuripärandi, mida need linnad pakuvad. See on ideaalne valik neile, kes soovivad oma reisi maksimaalselt ära kasutada, ilma et peaksid kaasas kandma mahukaid raamatuid.