Sim-sala-Harri

Sim-sala-Harri

Autor: Helga Nõu

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
15.99€
Osta
Apollo
16.95€ / 16.10€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks koolielu, kui sul poleks kõige uuemat nutitelefoni ega kõige trendikamaid riideid, aga samas soovid olla populaarne? Helga Nõu teos "Sim-sala-Harri" viib sind Harri Totteri maailma, kus just sellised väljakutsed ootavad peategelast igal sammul.

Harri on tavaline koolipoiss, kelle elu ei ole sugugi meelakkumine. Tema igapäevaelu on täis väikseid ja suuri takistusi, mis panevad teda proovile. Elades Harry Potteri raamatute varjus, hakkab Harri kahtlustama, et tema ebaõnne taga on salapärased jõud – kas võib olla, et uus võimlemisõpetaja Voldemort on millegagi seotud?

"Sim-sala-Harri" on raamat, mis käsitleb olulisi teemasid nagu eneseleidmine ja toimetulek ilma materiaalsete hüvedeta. Harri, kes pärineb tagasihoidlikumast perest, peab leidma oma tee populaarsuseni, kandes lihtsaid riideid ja kasutades vana kooli nuppudega telefoni. Kui elu nurka surub, võib isegi vargus tunduda ahvatleva pääseteena. Kuid iga vale valik toob kaasa uue vale, ja nii rullub lahti kaasahaarav lugu, mis paneb lugeja kaasa elama ja mõtlema, mis on tõeliselt oluline.

Helga Nõu "Sim-sala-Harri" on põnevusromaan, mis ei jäta kedagi külmaks. See on lugu sellest, kuidas leida oma koht maailmas, kui kõik tundub olevat sinu vastu. Kas Harri leiab õige tee või viivad tema valikud teda veelgi sügavamale probleemide keerisesse? Avasta see põnev teekond koos Harri ja tema seiklustega, mis on täis nõidust ja saladusi.