SIMONI KASS. ON VAST KOERAELU!

SIMONI KASS. ON VAST KOERAELU!

Autor: Simon Tofield

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis sukelduma Simoni kassi maailma, kus kassid ja koerad elavad kõrvuti, kuid mitte alati sõbralikult? Simon Tofieldi uusim teos "Simoni kass. On vast koeraelu!" viib teid naerutavale seiklusele koos armastatud kassiga, kes on tuntud oma vallatute ja südamlike tempude poolest.

See raamat on täis värvikaid illustratsioone ja lugusid, kus Simoni kass kohtub mitmesuguste koerategelastega – alates pöörastest puudlitest kuni armastusväärse Inglise buldogini, kes on leidnud endale koha justkui kuninglikus toolis. Ärge unustage ka ülemeelikuid kutsikaid, kes toovad kaasa omajagu pahandusi ja elevust.

Simon Tofield, kes on tuntud oma võluva animatsioonistiili poolest, on loonud Youtube'is tõelise fenomeni – Simoni kassi kanalil on peaaegu 6 miljonit jälgijat. Tema oskus tabada kasside ja koerte käitumise koomilisi nüansse on toonud talle maailmas laialdase tuntuse.

"Simoni kass. On vast koeraelu!" ei ole lihtsalt raamat – see on kogemus, mis paneb teid nurruma ja naerma. See on ideaalne kingitus kõigile, kes armastavad kasse, koeri või lihtsalt head huumorit. Võtke hetk enda jaoks ja laske end kaasa haarata Simoni kassi ja tema neljajalgsete naabrite lõbusatest seiklustest.