SININE KARUSSELL

SININE KARUSSELL

Autor: Jürgen Banscherus

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma detektiiv Kwiatkowski põnevasse maailma? "Sinine karussell" on kolmas raamat populaarsest lastesari "Kwiatkowski juhtumid", kus teravmeelne noor eradetektiiv asub lahendama järjekordset mõistatust. Seekord seisab ta silmitsi rikutud elektrijuhtmetega laadakarussellil. Kes võiks olla see salapärane tegelane, kes soovib karusselliomanik Wilhelmi äri nurja ajada? Ja mis trikke kasutab süüdlane, et jääda märkamatuks?

Kwiatkowski ei kohku tagasi väljakutse ees ja on valmis ööpimeduses kurikaela jälitama asuma. See raamat viib sind kaasa põnevusrohkele seiklusele, kus iga detail võib olla vihje suurema pildi mõistmiseks.

Jürgen Banscheruse loodud "Kwiatkowski juhtumid" on võitnud mitmeid auhindu ning tõlgitud rohkem kui 20 keelde, sealhulgas eesti keelde. Sarja raamatuid on armastatud üle maailma, müües kokku üle 1,5 miljoni eksemplari. Ralf Butschkow'i haaravad illustratsioonid toovad Kwiatkowski juhtumid ellu, muutes lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks.

Kui oled juba tuttav Kwiatkowski seiklustega "Nätsuvandenõu" ja "Kadunud rulluisud" kaudu, siis "Sinine karussell" ei jäta sind kindlasti külmaks. Ja kui oled uus selles sarjas, siis ootab sind ees põnev sissejuhatus noore detektiivi nutikasse maailma. Peagi on oodata ka sarja järgmist osa "Väravad, trikid ja kahtlased tüübid", mis lubab veelgi rohkem põnevust ja salapära.

Avasta Jürgen Banscheruse "Sinine karussell" ja lase end kaasa haarata Kwiatkowski detektiivitöö keerdkäikudest. See on raamat, mis pakub põnevust ja meelelahutust nii noortele lugejatele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad hästi kirjutatud lastekirjandust. Ära lase sellel juhtumil lahendamata!