Sinu jooga

Sinu jooga

Autor: Rebecca Rissman

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Jooga ja pilates
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saaksid oma igapäevaelus rohkem tasakaalu ja harmooniat leida? Võib-olla oled kuulnud joogast kui vahendist, mis aitab saavutada nii füüsilist kui ka vaimset heaolu, aga pole kindel, kust alustada. Rebecca Rissmani raamat "Sinu jooga" on suurepärane sissejuhatus sellele iidsele praktikale, mis on kohandatud just sinu vajadustele.

Raamat on varustatud selgete juhistega, mis juhendavad sind läbi kahe erineva joogaseeria. Esimene seeria on mõeldud neile hetkedele, kui vajad lisajõudu ja elujõudu, et päeva energiliselt alustada või lõpetada. Teine seeria on suunatud lõõgastumisele, aidates sul õhtul maha rahuneda või stressirohkel hetkel sisemist rahu leida.

Lisaks füüsilistele harjutustele, mida jooga pakub, tutvustab "Sinu jooga" ka teadveloleku ja meditatsiooni põhitõdesid. Need lihtsad, kuid võimsad tehnikad aitavad sul saavutada meelerahu ja keskenduda hetkes olemisele, mis on tänapäeva kiire elutempo juures hindamatu oskus.

Kui tunned, et koolitööde, koduste kohustuste ja sotsiaalse elu vahel jongleerimine on muutunud liiga koormavaks, võib jooga olla just see, mida vajad. See ei aita mitte ainult leida tasakaalu ja rahu, vaid ka tugevdab su keha ja suurendab enesekindlust.

"Sinu jooga" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sinu isiklik teejuht tervislikuma ja õnnelikuma elu suunas. Avasta, kuidas jooga võib sinu elu muuta, ja hakka juba täna oma sisemist jõudu ning rahu avastama.