Sinu kõrval

Sinu kõrval

Autor: Kasie West

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui peaksid veetma terve nädalavahetuse kinni raamatukogus koos salapärase kaaslasega? "Sinu kõrval" on Kasie Westi südantsoojendav lugu Autumn Collinsist, kes leiab end täpselt sellisest olukorrast, kusjuures tema kaaslaseks on keegi, keda ta poleks iialgi osanud oodata.

Kujutle hetke, kui oled lukustatud raamatute ja saladuste maailma, kus ainus kaaslane on kooli pahapoiss Dax Miller. Autumn teab temast vaid seda, et Dax on pahandustega sina peal – tema minevikus on kaklus ja aeg noortevanglas. Kuid kui aeg kulgeb ja Autumn peab leppima sellega, et tema peaaegu-poiss-sõber Jeff ei tule teda päästma, hakkavad Autumn ja Dax üksteisele avanema. Nad söövad müügiautomaadi snäkke ja jagavad omavahel mõtteid, mis viib neid ootamatult lähedase sidemeni.

Kasie Westi romaan on lugu eelarvamustest ja üllatavatest sidemetest, mis tekivad kõige ootamatumates olukordades. "Sinu kõrval" uurib, kuidas sügavam ühendus võib tekkida just siis, kui sa seda kõige vähem ootad. Kui Autumn ja Dax avastavad, et neil on rohkem ühist kui arvata oskasid, peavad nad otsustama, kas nende tekkinud side on midagi, mis kestab ka väljaspool raamatukogu seinu.

Kas Autumn naaseb oma vanasse ellu ja unustab Daxi, või on nende jagatud kogemus midagi, mis muudab mõlemat igaveseks? "Sinu kõrval" on lugu, mis paneb sind mõtlema, kui palju võib üks inimene sinu elus tähendada – ja kui ootamatult võib armastus sind leida.