SINU TUHAT PALET

SINU TUHAT PALET

Autor: Claudia Gray

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks elada teises maailmas? "Sinu tuhat palet" viib teid Claudia Gray sulest pärit põnevasse universumisse, kus piirid reaalsuse ja fantaasia vahel on hägustunud ning saatus on sama muutlik kui tuule suund.

Raamatu peategelane, Marguerite Caine, on noor naine, kelle vanemad on tuntud füüsikud ja leiutajad. Nende kõige märkimisväärsem leiutis, Tulilind, on värav teistesse dimensioonidesse – see on avastus, mis võib igaveseks muuta teaduse nägu. Kuid kui Marguerite'i isa salapäraselt tapetakse, osutub peamiseks kahtlusaluseks Paul – vanemate andekas ja salapärane õpilane. Pauli põgenemine teise dimensiooni jätab mulje täiuslikust kuriteost, kuid ta ei osanud arvestada Marguerite'i otsusekindlusega.

Marguerite'i teekond kättemaksu ja tõe otsingul viib ta läbi erinevate reaalsuste, kus ta kohtub eri versioonidega nii endast kui ka Paulist. Iga hüpe uude maailma toob kaasa uusi avastusi ja paneb proovile Marguerite'i uskumused ning tunded. Kuidas mõjutab armastus saatuslikke valikuid? Millised saladused peituvad tema isa surma taga? Need on küsimused, millele Marguerite peab vastused leidma.

Claudia Gray, kodanikunimega Amy Vincent, on New Orleansist pärit kirjanik, kes on tuntud oma "Evernight" sarja ja mitmete teiste fantaasiaromaanide poolest. Tema varasemad ametid – advokaat, ajakirjanik, diskor ja ettekandja – on andnud talle mitmekülgse tausta, mis kajastub ka tema kirjutamisstiilis. Gray kirg müstilise ja seletamatu vastu sai alguse juba lapsepõlves, kui ta leidis vanavanemate raamaturiiulist teose "Mysteries of the Unexplained".

"Sinu tuhat palet" on haarav lugu, mis ühendab endas ulme, ajaloolise romaani ja kaasaegse kirjanduse elemendid, pakkudes lugejale unustamatut seiklust läbi aja ja ruumi. Kui armastate põnevust ja avastamisrõõmu, siis see raamat on just teile. Avastage Marguerite'i lugu ja sukelduge seiklustesse, mis panevad teid küsima: mis on tõeline ja mis on võimalik?