SIPELGAD EI ALISTU

SIPELGAD EI ALISTU

Autor: Ondřej Sekora

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma sipelgate maailma, kus seiklus ja sõprus käivad käsikäes? "Sipelgad ei alistu" on Ondřej Sekora poolt 1954. aastal loodud klassikaline lasteraamat, mis viib teid südikate putukate igapäevaellu. Teos on täis värve ja elavust, kujutades Ferda sipelga ja tema kaaslaste toimetamisi nende koduses suures sipelgapesas.

Ferda ei ole tavaline sipelgas. Ta on julge, rõõmsameelne ja valmis astuma vastu igale väljakutsele, olgu selleks siis kohtumine kardetud Ämblikuga või uue, parima sipelgapesa ehitamine metsa südames. Ta seisab silmitsi ka ahnete Orjapidajatega, kaitstes oma kodu ja sõpru. Sekora raamat ei ole lihtsalt lugu, see on ka õpetlik teekond, mis näitab, kuidas sipelgad looduses hakkama saavad.

Minu enda kogemus selle raamatuga pärineb lapsepõlvest, kui Ferda seiklused pakkusid mulle palju rõõmu ja äratundmist. Pärast lugemist hakkasin ma loodust ja sipelgaid vaatama uue pilguga, mõeldes, et ehk on ka minu kodu lähedal mõni Ferda sipelgas oma pere ja sõpradega toimetamas.

Soovitan "Sipelgad ei alistu" raamatut kõigile lastele, kes armastavad loodust ja seiklusi. See ei ole lihtsalt meelelahutus, vaid avardab ka teie arusaama meie väikestest kaaselanikest looduses. Lugedes seda raamatut, võite avastada, et sipelgapesa polegi lihtsalt hunnik mulda, vaid peidetud maailm, kus iga väike elanik on oluline ja vapper.