Sirelini kümme katsumust

Sirelini kümme katsumust

Autor: Kiiri Saar

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks olla maailm läbi lapse silmade? Kiiri Saare teos "Sirelini kümme katsumust" viib sind sügavale lapsepõlve seiklustesse, kus iga päev on täis saladusi ja katsumusi, mis ootavad lahendamist.

Raamatu peategelane, Sirelin, on väike tüdruk, kes leiab oma kodu vanast triiphoonest salapärase ukse. See uks ei vii teda lihtsalt teise tuppa, vaid hoopis imelisse unenäolisse maailma, kus iga nurga taga võib peituda midagi ootamatut. Sirelini eesmärk on läbida kümme katsumust, mis pole sugugi kergete killast. Miks ta seda teeb? Ta soovib aidata oma emal ja isal, kes seisavad silmitsi oma probleemidega.

Sirelini teekond on täis fantaasiarikkaid seiklusi ja kujutlusvõime piire kompavaid hetki, mis panevad lugeja mõistma, kui tähtis on väikestele inimestele tunda end kuuldu ja mõistetuna. See lugu on austusavaldus lapse mõttemaailmale, tuletades meelde, et väikese inimese tunnete ja mõtete tõsidus on sama suur, kui suurtel.

"Sirelini kümme katsumust" on raamat, mis ei paku ainult meelelahutust, vaid ka väärtuslikke õppetunde nii lastele kui täiskasvanutele. See on lugu armastusest, julgusest ja eneseleidmisest, mis kõnetab igaüht, kes on kunagi unistanud või vajab meeldetuletust, et väike olla on suur asi.

Avasta Sirelini maagiline maailm ja ole valmis seiklusteks, mis võivad muuta sinu vaadet lapsepõlvele ja sellele, kui oluline on olla armastatud ja väärtustatud.