SITSIILIA TOP 10

SITSIILIA TOP 10

Autor: Elaine Trigiani

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Maailma reisijuhid ja kaardid
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled valmis avastama Sitsiilia saare peidetud pärleid ja kõige põnevamaid vaatamisväärsusi? "Sitsiilia Top 10", autoriks Elaine Trigiani, on Sinu taskusõbralik teejuht, mis juhatab Sind läbi selle Vahemere pärlis saare kõige meeldejäävamate kogemuste.

See kompaktne reisijuht on ideaalne kaaslane, kui soovid oma Sitsiilia reisi maksimaalselt ära kasutada. Raamatust leiad kümme kõige olulisemat tegevust ja sihtkohta, mida Sitsiilia pakub – alates kristallselgetest supelrandadest ja lõpetades ajalooliste Vana-Kreeka ja -Rooma varemetega.

Raamat on varustatud täpsete kaartide ja lummavate värvifotodega, mis aitavad Sul navigeerida läbi saare kaunimate looduslike paikade ja avastada traditsioonilisi restorane, kus saad maitsta tõelist Sitsiilia kööki. Lisaks leiad soovitused, kus veeta kvaliteetaega lastega, kust leida parimaid kauplusi ja turgusid, millised hotellid pakuvad parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning millised külad on eriti võluvad.

Elaine Trigiani ei jäta Sind nõuanneteta – raamatus on kümme asjalikku soovitust, mis aitavad Sul Sitsiilias viibides kohalikku elu-olu paremini mõista ja nautida. Avasta kohalikke delikatesse ja nende müügikohti, et kogeda saare tõelist maitset.

"Sitsiilia Top 10" on Sinu usaldusväärne abiline, mis tagab, et ükski oluline kogemus ei jääks Sitsiilias avastamata. Võta see raamat kaasa ja lase Sitsiilia võludel enda ümber lahti rulluda!