Sõber Karupoeg

Sõber Karupoeg

Autor: Izzy Down

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsid südantsoojendavat lugemiselamust, mis räägib sõprusest ja hoolivusest? "Sõber Karupoeg", mille on kirjutanud Izzy Down, on raamat, mis viib sind koos armastatud Karupojaga tema sõbralikele seiklustele. See lugu räägib sellest, kuidas Karupoeg väärtustab oma sõpru ja on alati valmis neid rõõmustama, eriti siis, kui neil on raske päev.

Kui Karupoja sõpradel on kurb meel, võtab ta pliiatsi ja paberi ning kirjutab neile südamest tulevaid kirju. Need kirjad pole lihtsalt tavalised kirjad, vaid need on täis soojust ja kaasaelamist, mis suudavad tuua naeratuse igaühe näole. Karupoja kirjad on nagu päikesekiired sombuses päevas, mis toovad valgust ja rõõmu tema sõprade südamesse.

Raamat "Sõber Karupoeg" on ideaalne lugemine nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad lugusid, kus headus ja sõprus võidutsevad. See on lugu, mis õpetab väärtustama neid väikeseid žeste ja sõnu, mis teevad meie elu ilusamaks. Avasta koos Karupojaga, kuidas väikesed teod võivad muuta suurt vahe ja kuidas lugu lõppeb – kas Karupoeg suudab tuua rõõmu ka kõige pilvisemal päeval?

Lase end kaasa haarata Karupoja soojast südamest ja tema seiklustest, mis tuletavad meile meelde, kui oluline on olla hea sõber. Loetledes Karupoja kirju, võid leida inspiratsiooni, kuidas olla parem sõber oma lähedastele ja kuidas väikeste heategudega suurt mõju avaldada.