SÕBRAD LOOMAD. ÜHENDA JOONEGA JA VÄRVI

SÕBRAD LOOMAD. ÜHENDA JOONEGA JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta värvide maailma ja pane proovile oma täpsus "Sõbrad Loomad: Ühenda joonega ja värvi" värviraamatuga! See interaktiivne tegevusvihik on loodud selleks, et pakkuda sulle mitmekülgset meelelahutust ja arendada samal ajal olulisi oskusi.

Iga lehekülje ääres ootab sind uus ja põnev ülesanne, mis viib sind läbi punktiiride ja numbrite maailma. Ühenda punktid joonega, et avastada peidus olevaid loomi, või järgi numbreid, et luua kirju värvimaailm. See raamat ei ole lihtsalt värvimisvihik – see on ka mänguline viis numbrite õppimiseks ja kinnistamiseks.

Lisaks sellele, et "Sõbrad Loomad" aitab sul harjutada ja meelde jätta numbreid, on see suurepärane vahend peenmotoorika arendamiseks. Täpne punktide ühendamine ja värvimine nõuab keskendumist ja kannatlikkust, aidates sul parandada käe ja silma koostööd.

Sukeldu värvide ja numbrite maailma, kus iga joonistus muutub sinu käe all elavaks. Võta värvipliiatsid ja lase oma loovusel lennata, samal ajal kui arendad oma keskendumisvõimet ja visadust. "Sõbrad Loomad" on suurepärane kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes armastab loomi ja värvimist.