SÕBRAGA KOOS. TERAAPILINE VÄRVIRAAMAT

SÕBRAGA KOOS. TERAAPILINE VÄRVIRAAMAT

Autor: Margit Mikk-Sokk

Kirjastus: TULIP OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas süvendada oma sidet looduse ja selle karvaste ning suleliste elanikega? "Sõbraga Koos. Teraapiline Värviraamat", autoriks Margit Mikk-Sokk, on loodud just selleks, et pakkuda Sulle rahustavat ja tervendavat tegevust, mis viib Sind argipäeva muredest eemale.

Kujutle hetke, kus oled koos oma lemmikloomaga, olgu see siis kass, koer või mõni muu armas olend, kes toob Sinu ellu rõõmu. See raamat viib Sind rännakule, kus saad oma tunded ja emotsioonid vabastada läbi värvide ja loomade ning lindude kujutamise. Värvimine on ammusest ajast tuntud kui tegevus, mis aitab meil lõõgastuda ja stressi maandada, tuues meelerahu ja tasakaalu.

Margit Mikk-Sokk on loonud selle raamatu, et aidata Sul taasavastada värvide maagiline mõju. Värvid ei ole lihtsalt esteetilised – need mõjutavad meie emotsioone ja füüsilist heaolu. Raamatus olevad illustratsioonid on hoolikalt valitud, et pakkuda Sulle võimalust õppida tundma värvide keelt ning seeläbi paremini mõista iseennast ja oma vajadusi.

Raamatus "Sõbraga Koos" ei ole õigeid ega valesid värve. Iga pilt, mille värvimisele Sa oma hingestatud puudutuse annad, kajastab Sinu sisemisi tundeid ja meeleolusid, aidates seeläbi kaasa Sinu isiklikule tervenemisprotsessile. Värvimise käigus võid märgata, kuidas Sinu tuju tõuseb, meel muutub rõõmsamaks ja energia ning uued ideed hakkavad voolama.

See raamat on rohkem kui lihtsalt värviraamat – see on Sinu teekond iseenda sisemise jõu ja loovuse avastamiseks. Kui oled leidnud oma sisemise väe, märkad, kuidas kõik Sinu ettevõtmised hakkavad sujuma ja õnnestuma. Sinu positiivsus ja rõõm kiirgavad ümbritsevasse keskkonda, luues heaolu ja õnnetunde atmosfääri.

Võta hetk iseendale, haara pliiatsid ja lase oma vaimul lennata koos "Sõbraga Koos. Teraapiline Värviraamatuga". Naudi iga hetke ja koge rõõmu, mida jagad oma lemmikolenditega, olles ühtlasi osa loovast ja tervendavast teekonnast.