Sofia Esimene. Nõiduslik pidusöök

Sofia Esimene. Nõiduslik pidusöök

Autor: Catherine Hapka

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.34€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma muinasjutulisse maailma koos armastatud tegelasega, kes on tuntud oma südikuse ja hea südame poolest? "Sofia Esimene: Nõiduslik pidusöök" on lugu, mis viib sind koos noore printsess Sofiaga imelisele seiklusele, mis on täis maagiat ja saladusi.

Printsess Sofia on nüüdseks juba harjunud eluga kuninglikus lossis ning on õppinud, kuidas olla tõeline printsess. Tema igapäevaelu on täis õppetunde ja uusi kogemusi, kuid üks sündmus tekitab temas erilist elevust – ees ootab nõiduslik pidusöök, millest on oodata midagi erakordset.

Ent pidusöögi eelõhtul ilmub välja üks ootamatu külaline, kes toob kaasa põnevust ja paneb kõik külalised sumisema. Sofia, kelle terane meel ja tundlik süda ei peta teda kunagi, tunnetab, et see külaline võib kaasa tuua midagi enamat kui lihtsalt üllatust. Kas see on hea või halb? Kas Sofia suudab lahendada ees ootava mõistatuse ja tagada, et pidusöök mööduks rõõmsalt ja turvaliselt?

"Sofia Esimene: Nõiduslik pidusöök" on kirjutatud Catherine Hapka sulest ning see on ideaalne lugemine kõigile, kes armastavad lugusid, kus headus ja vaprus saavad alati võidu. Raamat pakub põnevust ja õpetlikke hetki nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad südamlikke ja õpetlikke lugusid.

Avasta Sofia maailm, kus iga uus päev toob kaasa uusi seiklusi ja kus iga mõistatus on võimalus kasvada ja õppida. Võta raamat kätte ja saa osa printsess Sofia imelisest ja nõiduslikust pidusöögist!