Sõidukid

Sõidukid

Autor: Ballon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled kunagi unistanud sellest, et saaksid ise kokku panna oma lemmiksõidukid? "Sõidukid", autoriks Ballon, on just see raamat, mida vajad. See interaktiivne tegevusraamat kutsub sind üles panema oma käed tööle ja andma elu erinevatele masinatele. Kujutle, et sa oled mehaanik, kes lisab võidusõiduautole viimase lihvi või politseinik, kes istub oma patrullauto rooli. Ära unusta ka foori punast tuld, mis reguleerib liiklust meie teedel!

Kuid see pole veel kõik – raamatus on ka värvimisleheküljed, kus saad oma loovuse valla lasta, tuues ellu traktorid ja kuumaõhupallid. Kuuled juba nende mootorite mürinat? Vrõnn! Põrr! Tuut-tuut! See raamat on täis põnevaid sõidukeid, mis ootavad sinu puudutust.

Ent oluline on meeles pidada, et see raamat on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast, kuna sisaldab pisidetaile, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele.

Avasta "Sõidukid" ja anna oma panus nende värvikirevasse maailma. Sinu kujutlusvõime on ainus piir – pane end proovile ja vaata, milliseid imelisi sõidukeid suudad luua!