SÕIDUKID. VÄIKE ARMAS VÄRVIVIHIK

SÕIDUKID. VÄIKE ARMAS VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.10€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma lapsele? "Sõidukid. Väike armas värvivihik" on ideaalne kaaslane noortele uudishimulikele meeltele, kes on huvitatud erinevatest transpordivahenditest. See raamat ei ole pelgalt värvimisraamat – see on sild teadmiste maailma, mis tutvustab lapsi mitmesugustele sõidukitele, alates autodest kuni lennukiteni.

Iga lehekülg on kui uus seiklus teie lapsele, kus ta saab mitte ainult värve katsetada ja koordineerimisoskust arendada, vaid ka õppida tundma sõidukite nimesid. Need on kirja pandud selgete trükitähtedega, et toetada lugemisoskuse arengut.

Raamatu "Sõidukid. Väike armas värvivihik" autor on loonud teose, mis ühendab mängulisuse õppeprotsessiga, muutes õppimise lõbusaks. Selle värvivihiku abil saate oma lapsele pakkuda tegevust, mis on mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik. Värviküllased leheküljed ootavad, et neile elu sisse puhutaks, ja samal ajal saab teie laps tutvuda erinevate transpordivahendite põneva maailmaga.

Kas pole põnev mõelda, et väike värvimisraamat võib olla esimene samm teie lapse teekonnal teadmiste poole? Võtke aega koos lapsega ja avastage koos sõidukite mitmekesine maailm, samal ajal kui teie laps arendab oma loovust ja õpioskusi.