Sõidukid

Sõidukid

Autor: Nick Ackland

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tutvustada oma lapsele sõidukite mitmekesist maailma? Nick Acklandi raamat "Sõidukid" võib olla just see, mida otsite. See kaunilt illustreeritud teos on täis 50 erksat ja detailirikast fotot, mis toovad teieni erinevate sõidukite põnevuse ja mitmekesisuse.

Iga pilt on varustatud sõnaga, mis kirjeldab pildil olevat sõidukit, muutes selle suurepäraseks vahendiks sõnavara arendamiseks. Mis teeb selle raamatu eriliseks, on see, et kõik sõnad on esitatud nii eesti kui ka inglise keeles, pakkudes suurepärast võimalust keeleõppeks.

"Vehicles" sobib suurepäraselt noortele lugejatele ja on ideaalne abivahend vanematele, kes soovivad oma lastele tutvustada nii eesti kui ka inglise keelt. See raamat ei ole mitte ainult hariv, vaid ka visuaalselt kaasahaarav, mistõttu on see kindlasti teie lapse raamaturiiulis silmapaistev.

Kui olete huvitatud oma lapse horisondi laiendamisest ja tahate pakkuda neile lõbusat ning õpetlikku kogemust, siis Nick Acklandi "Sõidukid" on valik, mida kaaluda. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja teadmisi sõidukitest nii noorele uudishimulikule meelele kui ka keelehuvilisele.