SÕIT ÜMBER ILMA. VÄRVIME ISE

SÕIT ÜMBER ILMA. VÄRVIME ISE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled kunagi unistanud rännakust ümber maailma, avastades uusi ja põnevaid kohti? "Sõit ümber ilma. Värvime ise" on värviraamat, mis viib sind just sellisele teekonnale, pakkudes samal ajal võimalust oma loovust rakendada. See raamat on täis erinevaid sõiduvahendeid, mis on hädavajalikud, et läbida pikki vahemaid ja külastada maailma eri nurki.

Kujutle end lennukipiloodina, kes suundub eksootilistesse sihtkohtadesse, või rongijuhi rollis, kes naudib maalilisi maastikke. Võib-olla eelistad merd ja unistad purjetamisest üle ookeanide? Või oled hoopis seiklushimuline mootorrattur, kes kihutab läbi kõrbe? "Sõit ümber ilma. Värvime ise" annab sulle võimaluse kõike seda kogeda, ilma et peaksid kodust lahkuma.

See raamat ei ole ainult lastele, vaid sobib igas vanuses seiklushuvilistele. Värvimine on lõõgastav tegevus, mis aitab stressi maandada ja keskenduda hetkes olemisele. Lisaks arendab see peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni. Raamatu lehekülgedel ootavad sind erinevad sõidukid – alates jalgratastest ja autodest kuni lennukite ja laevadeni. Iga sõiduvahendi juures on piisavalt ruumi, et saaksid oma fantaasia vabaks lasta ja luua värvikirevaid meistriteoseid.

"Sõit ümber ilma. Värvime ise" on suurepärane kingiidee neile, kes armastavad reisimist ja loovat eneseväljendust. See on võimalus panna paus argipäeva kiirustamisele ja sukelduda rahulikku värvimaailma, kus saad ise otsustada, millised värvid sinu maailma sobivad. Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos perega, luues üheskoos värviküllaseid mälestusi.

Avasta maailma eri paiku ja sõiduvahendeid läbi värvide – haarav ja hariv tegevus, mis toob rõõmu igasse päeva.