Sõjakunst

Sõjakunst

Autor: Sun Zi

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Sõjad ja sõdade ajalugu
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas saavutada edu nii lahinguväljal kui ka igapäevaelus? Sun Zi "Sõjakunst" on ajatu teos, mis valgustab strateegia sügavamaid tahke ja pakub tarkusi, mis on rakendatavad palju kaugemale sõjapidamisest. See on raamat, mis on inspireerinud juhte kogu maailmas juba rohkem kui kaks aastatuhandet.

"Sõjakunst" ei ole lihtsalt sõjaline käsiraamat. See on teos, mis õpetab, kuidas juhtida mis tahes organisatsiooni või oma elu tõhusalt ja eesmärgipäraselt. Sun Zi põhimõtted on aegumatud ja universaalsed, olles leidnud rakendust nii ärijuhtimises kui ka isiklikus arengus. Raamatu tarkused aitavad tuua sinu ellu selgust, süsteemsust ja efektiivsust, aidates saavutada seatud eesmärke.

Kui soovite mõista, kuidas strateegiliselt mõelda ja tegutseda, et saavutada paremaid tulemusi nii töös kui ka isiklikus elus, on "Sõjakunst" teos, mida ei saa eirata. See on raamat, mis on kujunenud mitmetes ülikoolides soovitatud juhtimisõpikuks ja millest on saanud populaarne enesearenguraamat, pakkudes teadmisi, kuidas oma elu paremini juhtida.

Avastage Sun Zi "Sõjakunst" ja laske sellel iidsetel tarkustel end juhtida edu suunas. Kasutage seda teadmiste allikat, et tõsta oma mõtlemise ja tegutsemise taset ning viia oma saavutused järgmisele tasemele.