Šokiterapeut

Šokiterapeut

Autor: Anneli Urge

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse maailma, kus esoteerika ja reaalsus põrkuvad ootamatute tagajärgedega? Anneli Urge'i "Šokiterapeut" viib sind kaasa haaravale teekonnale, kus noor ja karismaatiline terapeut Kevin Jung seisab silmitsi oma elu suurima väljakutsega.

Kevin, kes on tuntud oma lummava välimuse ja avatud meele poolest, on esoteerikaringkondades tõusnud kiirelt tähistaevale. Tema elu näib olevat täiuslik – ilu, rikkus ja kuulsus on tema igapäevased kaaslased. Kuid kõik muutub, kui Kevin kohtub Unelmate Kliendiga, kes toob tema ellu ootamatuid pöördeid ja sunnib meest silmitsi seisma oma mineviku tumedate varjudega.

Anneli Urge, kes on varasemalt avaldanud kaasahaarava romaani "jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne", jätkab oma kirjanduslikku teekonda "Šokiterapeudiga", kus ta kombineerib põnevust, müstikat ja sügavat inimlikkust. Autori rikkalikud kogemused advokaadina ja psühholoogia valdkonna teadmised loovad realistliku ja usutava maailma, kus vaimsuse ja materialismi piirid on hägustunud.

Raamatus põimuvad oskuslikult Esoteerika Koja enesearengukoolituste intriigid ja Põhjamaade Investeerimispanga rahapesu skeemid, viies lugeja kaugemale kui kunagi varem – alates Vene konsulaadist kuni Istanbuli allilma sügavusteni. "Šokiterapeut" ei ole lihtsalt romaan, see on teekond läbi inimhinge keerdkäikude, võimuahelate ja isikliku kasvu, mis ei jäta kedagi külmaks.

Anneli Urge on tõestanud end kui kirjanikku, kes suudab luua keerulisi ja kaasahaaravaid lugusid, millel on sügavam sõnum. Kui oled valmis avastama, mis peitub esoteerika glamuurse fassaadi taga, siis "Šokiterapeut" on just sinu jaoks. See on lugu, mis paneb sind mõtlema ja võib-olla isegi muudab su vaadet maailmale.