Sõnad kui taevatähed

Sõnad kui taevatähed

Autor: Antoine De Saint-Exupery

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Aforismid ja vanasõnad
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
13.99€
Osta
Apollo
15.95€ / 15.15€
Osta
Kui otsid inspiratsiooni ja sügavamat mõistmist inimhingest, siis Antoine de Saint-Exupéry teos "Sõnad kui taevatähed" võib olla just see, mida vajad. See raamat on pühendatud mehele, kes on tuntud kogu maailmas oma ajatu teose "Väike prints" poolest, kuid kes oli ka kirglik lendur ja filosoof.

Antoine de Saint-Exupéry eluteekond oli pidev otsing – otsing tõelise inimlikkuse järele, isegi kõige raskemates ajaloolistes hetkedes. Tema kirjutised peegeldavad usku, et inimese võimed armastada ja olla sõber on need, mis suudavad vastu seista aja lõpmatusele ja elu keerdkäikudele.

"Sõnad kui taevatähed" on kui kõrbest leitud kaev, mis pakub janusele hingele värskendust ja juhatab teed inimväärsema tuleviku poole. Raamatust leiad valitud palu Saint-Exupéry mõtisklustest, mis on nagu valguspunktid tema kirjanduslikus pärandis. Need väljavõtted on kui tähed, mis juhatavad lugejat läbi autori sügavate ja kaunite mõtete universumi.

Kui Sa armastad kirjandust, mis kõnetab südant ja paneb mõtlema elu suurimatele küsimustele, siis on see teos kindlasti Sinu jaoks. Luba endale hetk, et sukelduda selle legendaarse kirjaniku ja lenduri sõnade ilu ja tarkuse maailma.