Sõnad

Sõnad

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma lapse jaoks, mis ergutaks tema meeli ja toetaks õppimisprotsessi? "Sõnad" on just see, mida vajate – see on värvikirev raamat, mis on loodud spetsiaalselt noorte lugejate motoorsete oskuste, keskendumisvõime ja loovuse edendamiseks.

See raamat on täis elavat ja silmapaistvat kunsti, mis köidab teie lapse tähelepanu ja muudab uute sõnade õppimise nauditavaks. Läbi mänguliste tegevuste, nagu värvimine ja kleepsude kinnitamine, avardab teie laps oma sõnavara ja õpib tundma trükitähti. "Sõnad" pakub harivat meelelahutust, mis on suurepärane viis ühendada õppimine ja mäng.

Iga lehekülg kutsub teie last avastama uusi sõnu ja seostama neid vastavate piltidega, aidates sel viisil kaasa keelelisele arengule. Raamatu interaktiivne olemus tagab, et teie laps on kaasatud ja motiveeritud, muutes õppimiskogemuse meeldejäävaks.

Kui soovite toetada oma lapse arengut ja pakkuda talle tegevust, mis on nii hariv kui ka lõbus, siis "Sõnad" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õppimisvõimalusi igas vanuses.