SÕNAJALAD AIAS. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 49

SÕNAJALAD AIAS. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 49

Autor: Aivar Kaljuste

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma aia varjulisemad nurgad elavaks muuta? "Sõnajalad aias", autoriks Aivar Kaljuste, on praktiline käsiraamat, mis juhatab sind läbi sõnajalgade imelise maailma. See raamat on justkui võlukepike, mis aitab sul muuta aia pimedamadki sopid lopsakaks roheluse oaasiks.

Sõnajalad on tõeline aardeleid neile, kelle aias leidub kohti, kus päike harva piilub ja kus tavapärased taimed ei taha kuidagi kasvada. Aivar Kaljuste on kokku kogunud asjatundlikud nõuanded ja juhised, kuidas neid elegantseid ja salapäraseid taimi enda aias edukalt kasvatada. Raamatust saad teada, kuidas valida õigeid sõnajalgu, millised on nende eest hoolitsemise nüansid ning kuidas luua sõnajalgadest kaunis kiviktaimla.

Lisaks praktilistele juhistele avab autor ukse sõnajalgade mitmekesisesse liigirikkusesse, tuues esile erinevaid liike, mis võivad sinu aeda sobida. Olgu su eesmärgiks luua aeda müstiline atmosfäär või lihtsalt rikastada aia biodiversiteeti, "Sõnajalad aias" on abimees, mis aitab sul oma visiooni ellu viia.

Ära lase oma aia varjulistel aladel tühjana seista. Lase Aivar Kaljuste raamatul "Sõnajalad aias" olla sinu teejuhiks ja muuda need nurgad elurikkaks, roheliseks paradiisiks.