SÕNAJALAÕIS. GÜMNAASIUMI EESTI KEELE KUI TEISE KEELE TÖÖVIHIK, 2. OSA. B2.2

SÕNAJALAÕIS. GÜMNAASIUMI EESTI KEELE KUI TEISE KEELE TÖÖVIHIK, 2. OSA. B2.2

Autor: Mare Kitsnik

Kategooria: Gümnaasiumi õpikud ja töövihikud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Kui otsid tõhusat viisi oma eesti keele oskuse lihvimiseks, võib just "Sõnajalaõis. Gümnaasiumi eesti keele kui teise keele töövihik, 2. osa. B2.2" autorilt Mare Kitsnik olla see, mida vajad. See töövihik on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda sulle iseseisvaks õppeks mõeldud harjutusi, mis aitavad sul kindlustada ja süvendada oma keeleteadmisi.

Iga harjutuse juures on viited vastavatele teemadele õpikus, mis teeb õppimise sujuvaks ja arusaadavaks. Sa leiad siit rikkaliku valiku sõnavaraharjutusi, mis aitavad sul õppida kontekstis õigeid sõnu kasutama ja aktiveerida oma sõnavara. Lisaks sõnavarale on suur rõhk grammatikal, kus saad korrata ja kinnistada tuleviku väljendamist, häälikumuutusega sõnade käänamist, sihitise kasutust ja palju muud.

See töövihik ei piirdu ainult kirjalike ülesannetega – siit leiad ka kuulamis- ja lugemisharjutusi, mis aitavad sul arendada oma keeleoskust veelgi. Ülesanded on loodud selleks, et arendada ka sinu õpioskusi ja loovust, muutes õppimise mitmekülgseks ja põnevaks.

Kas soovid oma eesti keele oskust viia järgmisele tasemele? "Sõnajalaõis" on sinu teejuht, aidates sul saavutada keelelist enesekindlust ja meisterlikkust.