Sõnum

Sõnum

Autor: Dmitri Gluhhovski

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
0.99€
Osta
Sügisene Moskva, aasta 2016. Linnapilt on muutunud ja tänavatel valitseb uus tehnoloogia, mis on võõras äsja vanglast vabanenud Iljale. See endine filoloogiaüliõpilane on just kandnud seitsmeaastase karistuse, mis talle ebaõiglaselt narkootikumide omamise eest määrati. Ümbritsev maailm tundub talle võõras, kuid tema siht on selge: leida üles ja tasuda politseinikule, kes tema elu rikkus.

Ilja haarab kättemaksuks võimalusest, mis avaneb ootamatult – ta saab enda kätte selle sama politseiniku mobiiltelefoni. See on tema pilet teise inimese identiteeti, võimaldades tal sukelduda virtuaalreaalsusesse ja elada läbi politseiniku elu. Kuid sellise tegevuse tagajärjed on ettearvamatud ja võivad viia sündmusteni, mis ületavad kõik tema ootused.

Dmitri Gluhhovski haarav romaan "Sõnum" viib sind sügavale tänapäeva ühiskonna ja tehnoloogia põimumiskohta, kus isiklik kättemaks ja identiteedi varjamine võivad avada Pandora laeka. See lugu on palju enamat kui lihtsalt põnevusromaan; see on peegeldus meie ajastu sotsiaalsetest dilemmadest ja tehnoloogia mõjust inimkäitumisele. Kui oled huvitatud sellest, kuidas üksikisiku elu võib pöörata pea peale ühe vale süüdistuse tõttu ja kuidas tehnoloogia võib olla nii vabaduse kui ka vangistuse allikas, siis "Sõnum" on just sinule mõeldud.