SÖÖDAV ILUAED. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 39

SÖÖDAV ILUAED. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 39

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta oma aed mitte ainult silmale ilusaks, vaid ka maitsemeeltele nauditavaks? "Söödav Iluaed" on praktiline käsiraamat, mis avab ukse taimede maailma, kus ilu kohtub funktsionaalsusega. See raamat on sinu teejuht, et avastada, kuidas ühendada aias esteetika ja praktilisus, tuues esile taimi, mille õied, lehed või viljad on söödavad.

Autor on kokku kogunud hulgaliselt teadmisi ja nõuandeid, et aidata sul luua oma isiklik söödav iluaed. Raamatust leiad põnevaid ideid, kuidas integreerida söödavaid taimi oma iluaeda nii, et see rõõmustaks meeli aastaringselt. Olgu selleks siis värvikirevad õied, maitsest pakatavad lehed või mahlast nõretavad viljad, igaüks neist lisab su aiale lisaväärtust.

Raamatu "Söödav Iluaed" lehekülgedelt leiad inspiratsiooni ja juhiseid, kuidas kasvatada taimi, mis on nii dekoratiivsed kui ka maitsvad. Kujuta ette, kuidas su aia ilu muutub osaks sinu köögikunstist, kus iga taimega kaasneb oma lugu ja kasutusviis. See on suurepärane võimalus rikastada oma toidulauda ja avardada oma aiandusalaseid teadmisi.

Kui sa armastad aiatööd ja naudid toiduvalmistamist, siis "Söödav Iluaed" on just see, mida vajad. See on praktiline abimees, mis ühendab endas aianduse ja kulinaaria, pakkudes sulle võimalust luua midagi tõeliselt ainulaadset. Pane oma aed enda heaks tööle ja avasta, kui lihtne on kasvatada taimi, mis pakuvad nii ilu kui ka maitseelamusi.