SOOLASED JA MAGUSAD ÕUNATOIDUD

SOOLASED JA MAGUSAD ÕUNATOIDUD

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Kas otsid viise, kuidas oma igapäevast toidulauda rikastada? Marika Vingissari raamat "Soolased ja magusad õunatoidud" on just see, mida vajad. Õun, see väärikas ja vitamiinirikas vili, on meie kultuuriloos sügavalt juurdunud. Alates iidsetest aegadest on õun olnud tervise ja viljakuse sümbol, mida on mainitud nii Piiblis kui ka rahvapärimustes. Tänapäevalgi on õunapuu esivanem, mägi-õunapuu, Kesk-Aasias elujõuliselt säilinud, tõestades õunapuu pikaajalist pärandit.

Õunad ei ole mitte ainult maitsvad, vaid ka tervislikud. Need sisaldavad rohkelt kiudaineid, vitamiine ja antioksüdante. Vana inglise ütluski kinnitab, et üks õun päevas hoiab arsti kaugel. Marika Vingissari teos avardab sinu silmaringi, näidates, kuidas õunu saab kasutada palju enamat kui lihtsalt värske snäkina. Raamatust leiad põnevaid retsepte, kuidas valmistada õuntest nii soolaseid kui ka magusaid roogasid.

Kas teadsid, et õunakoortest saab valmistada aromaatset teed või et mahlapressimisel üle jäävast õunamassist saab teha kasulikku õunaäädikat? Või et kuivatatud õunalõigud võivad olla tervislikuks maiustuseks lastele? "Soolased ja magusad õunatoidud" õpetab sind õunu täiel määral ära kasutama, et mitte midagi ei läheks raisku.

Marika Vingissar, tuntud oma põhjalike teadmiste poolest toiduvalmistamise alal, jagab selles raamatus oma parimaid õunatoidu retsepte ja nippe. Avasta uusi maitseid ja toite, mis teevad sinu toidulauda mitmekesisemaks ja tervislikumaks. Kasuta võimalust ja lase õuntel oma köögis imesid luua!