Spiooni surm

Spiooni surm

Autor: Beaton, M.c. ,R. W. Green

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
24.50€
Osta
Kui otsid põnevat ja kaasahaaravat krimipõnevikku, siis "Spiooni surm" autoritelt M.C. Beaton ja R.W. Green on just see, mida vajad. See raamat viib sind Šotimaa mägismaade rahulikku, kuid samas ohtlikku maailma, kus konstaabel Hamish Macbeth peab lahendama keerulisi juhtumeid.

Hamish Macbethi tööpiirkond on tohutu ja talle meeldib tegutseda üksinda, rahu ja vaikust nautides. Kuid tema maailm pööratakse pea peale, kui Chicagost pärit salapärane politseiseersant James Bland määratakse tema partneriks. Bland on ametlikult Šotimaal, et õppida kohaliku politsei töömeetodeid, kuid tegelikult on tal varjatud eesmärk – paljastada venelaste spioonivõrgustik.

Suurte salaoperatsioonide kõrval peavad Hamish ja Bland tegelema ka igapäevaste politseitöödega: liiklusprobleemid, kadunud koerad ja rahakotid, aga ka vägivaldsete röövide ja varguste laine, mille taga on keegi ämblikuvõrgu-tätoveeringuga mees. Hamish peab kasutama kogu oma mägismaalase kavalust, et toime tulla spioonide sünges maailmas, tabada Lochdubhi murdvaras ja päästa oma suhe kauni parameediku Claire’iga, mis on kõigi nende sekelduste tõttu ohtu sattunud.

M.C. Beaton, kodanikunimega Marion Chesney, on üks tänapäeva populaarsemaid šoti krimikirjanikke. Hamish Macbethi seiklustest on eesti keeles ilmunud juba kolmkümmend kuus raamatut, mis on leidnud palju lugejaid. "Spiooni surm" on järjekordne meistriteos, mis hoiab sind põnevil kuni viimase leheküljeni.

Kui soovid sukelduda Šotimaa mägismaade saladustesse ja lahendada keerulisi juhtumeid koos Hamish Macbethi ja James Blandiga, siis "Spiooni surm" on just see raamat, mida otsid.