SPORDIVÕISTLUSED. VAHVA VÄRVIVIHIK

SPORDIVÕISTLUSED. VAHVA VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.07€
Osta
Apollo
1.95€ / 1.85€
Osta
Avasta põnev spordimaailm läbi värvide ja loovuse! "Spordivõistlused: Vahva Värvivihik" on suurepärane viis, kuidas sina, noor spordisõber, saad tutvuda erinevate spordialadega, samal ajal oma kunstilist annet rakendades. See raamat on loodud selleks, et pakkuda sulle mitte ainult meelelahutust, vaid ka harivat kogemust, mis ühendab endas spordi ja kunsti.

Kas oled valmis panema proovile oma värvimisoskused ja õppima tundma spordimaailma erinevaid tahke? Selles värvivihikus ootavad sind mitmekesised ja lõbusad tegevused, mis viivad sind läbi erinevate spordialade – alates jalgpallist ja korvpallist kuni ujumise ja kergejõustikuni. Iga lehekülg on uus võimalus avardada oma silmaringi ja lisada värvikirevust spordimaailma.

Autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka väärtuslik õppevahend. Värvimine aitab sul arendada peenmotoorikat ja keskendumisvõimet, samas kui sporditeemaline sisu toetab sinu füüsilise aktiivsuse ja tervislike eluviiside huvi.

Kasuta võimalust ja sukeldu spordi imelisse maailma, kus iga värvitud lehekülg toob sinuni uue avastuse. "Spordivõistlused: Vahva Värvivihik" ootab sind, et saaksid oma päeva rikastada nii vaimu kui ka käte tööga. Võta värvipliiatsid või -kriidid ja anna elu oma lemmikspordialadele just selliste toonidega, mis peegeldavad sinu isiklikku stiili ja meeleolu!