Spoti vahva päev talus

Spoti vahva päev talus

Autor: Eric Hill

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
"Spoti vahva päev talus" on armas ja kaasahaarav papiraamat, mille on loonud Eric Hill. See raamat viib sind ja sinu väikeseid lugejaid päevasele seiklusele koos Spotiga, kelleks on üks väga uudishimulik kutsikas. Spot aitab talus oma isa ja on põnevil, sest tal on võimalus kohtuda armsate pardipoegadega.

Kui sa avad selle raamatu, avastad, et Spoti päev talus on täis üllatusi. Lapsed saavad interaktiivselt osaleda Spoti seiklustes, liigutades pilte ja uurides, mis või kes võib peituda heinapalli sees või millised loomad on end sisse seadnud tallis. See on suurepärane viis, kuidas äratada pisipõnnides huvi lugemise ja avastamise vastu.

Raamatu lühikesed laused on trükitud selgete trükitähtedega, mis teeb sellest ideaalse abivahendi sinu lapse esimesteks sammudeks lugemise imelises maailmas. "Spoti vahva päev talus" ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka hariv kogemus, mis aitab arendada laste lugemisoskust ja käelist tegevust.

Veeta aega koos Spotiga on alati lõbus ja hariv. See raamat on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal avastada lugemise rõõmu ja tutvustades taluelu põnevust. Kas oled valmis aitama Spotil ja tema isal talutöödes? Avasta, millised seiklused ootavad teid "Spoti vahva päev talus" lehekülgedel!