Stressile vastu!

Stressile vastu!

Autor: Dagmar Geisler

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas tunned mõnikord, et elu keerleb justkui kiiremini kui karussell ja kõik muutub liiga paljuks? Või oled märganud, et su vanemad on pidevalt murepilvede all? Dagmar Geisleri raamat "Stressile vastu!" on just see, mida vajad, et mõista, mis see salapärane stress tegelikult on.

Joosep ja Hanna on tüdinenud: „See on alati tema süü! Ta ajab kõik segamini! Isa ei saa öösel magada ja ema pea valutab pidevalt.“ Kuid kes või mis on see salapärane segadusetekitaja? Uudishimulik Martin asub lahendust otsima! See lõbusate illustratsioonidega raamat selgitab sulle, kuidas stress mõjutab meie elu – ja seda kõike lastele arusaadavas keeles.

Kunagi arvasime, et stress on ainult täiskasvanute mure, kuid nüüd teame paremini. Lapsedki võivad tunda stressi raskust, kuid õnneks ei ole nad sellele abitult vastu astumas. Raamatust "Stressile vastu!" leiad terve rea väärtuslikke nõuandeid ja põnevaid tegevusi, mida üks ettevõtlik lastekamp on avastanud ja sinuga jagab.

Kui oled valmis stressi näkku naeratama ja ütlema: "Sa ei murra mind!", siis haarab see raamat sind kaasa teekonnale, kus õpid stressi tundma ja sellele julgelt vastu astuma. Dagmar Geisleri kogemus lastekirjanduse vallas kajastub tema suurepärases oskuses keerulisi teemasid lihtsustada ja muuta need igale lapsele kättesaadavaks.

"Stressile vastu!" ei ole lihtsalt raamat – see on sinu teejuht rahulikuma ja õnnelikuma elu poole. Kas oled valmis avastama, kuidas stressiga sõbraks saada?