Strippari pisarad

Strippari pisarad

Autor: Mari-Liis Müürsepp

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Luule
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Avasta "Strippari pisarad", Mari-Liis Müürsepa sulest pärit teos, mis on kui kaleidoskoop inimloomusest. See raamat viib sind läbi elu eri kihtide, kus kohtuvad inimesed oma kirevuses ja keerukuses. Siin on lugu nii stripparitest kui hambaarstidest, printsessidest ning ühiskonna äärealade asukatest. Raamat pakub pilguheitu nii südamekülmusega poistele kui ka neile, kelle ilu ei pruugi esmapilgul silma paista, kuid kelle sisemine sära on võimatu eirata.

Müürsepp toob lugejani karakterid, kes on sama tõelised ja vastuolulised nagu elu ise. Kohtad vanaprouasid, kes usuvad maagiasse ja ostavad võlukeppe, ning luuletajaid, kelle loomingut värvib veremürgitus. "Strippari pisarad" on austusavaldus inimestele, kes väärivad tähelepanu oma ainulaadsuse ja elujõu poolest.

Selle raamatu lehekülgedel avanevad lood, mis kõnetavad sind isiklikult, pannes mõistma, et iga inimene meie ümber kannab endas lugu, mis on väärt rääkimist. Mari-Liis Müürsepp on loonud teose, mis ei jäta kedagi külmaks, kutsudes lugejat avastama inimhingede rikkalikku maailma. Kas oled valmis sukelduma sellesse imetlusväärse mitmekesisusega maailma?