STSEENE MEIE ELUST

STSEENE MEIE ELUST

Autor: Johanna Reeds

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et tõeline armastus on vaid ühekordne kingitus? "Stseene Meie Elust" on Johanna Reeds'i südantsoojendav romaan, mis viib teid läbi Sarali elu, kus ta on veendunud, et armastus ei naerata talle enam kunagi. Saral, kes on pettunud armastuses ja leidnud end üksindusest, on kaotanud usu leida see "üks ja ainus". Kuid, nagu elus ikka juhtub, toob saatus tema uksele ootamatu pöörde.

Kui Norman, naabermaja uus ja salapärane elanik, astub tema ellu, on Saral sunnitud oma veendumusi kahtluse alla seadma. Norman on mees, kes oma ärritava olemuse juures on siiski kummalisel kombel võluv. Ta vajab kiiresti fiktiivset abikaasat, et lahendada oma keeruline olukord, ja Saral on just see, keda ta vajab.

See raamat on ideaalne valik, kui otsite midagi, mis paneb teid naerma, nutma ja armuma. "Stseene Meie Elust" on lugu, mis tõestab, et armastus võib leida meid kõige ootamatumatel hetkedel ja et teine võimalus võib olla vaid uksekoputuse kaugusel. Kas Saral avab oma südame uuesti või jääb ta kindlaks oma esialgsetele tõekspidamistele? Sukelduge Johanna Reeds'i loodud maailma, et avastada, kuidas üks fiktiivne suhe võib muutuda midagi palju enamat.

Kui olete armastusromaanide fänn, siis "Stseene Meie Elust" pakub teile põnevaid karaktereid, keerulisi suhteid ja ootamatuid süžeepöördeid, mis hoiavad teid lehekülgede küljes kuni viimase reani. Kas te olete valmis avastama armastuse uuesti koos Saraliga?