SUAREZ. SA POLE KUNAGI ÜKSI

SUAREZ. SA POLE KUNAGI ÜKSI

Autor: Jaroslaw Kaczmarek

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma jalgpallimaailma südamesse, kus kirg ja pühendumus kohtuvad? "Suárez. Sa pole kunagi üksi" on Jaroslaw Kaczmareki kirjutatud põnev elulugu, mis viib sind Luis Suárezi keerulisele teekonnale tippu. Kui Suárez liitus Barcelona meeskonnaga, süttis platsil tõeline tulevärk – legendaarne MSN-kolmik, koosneb Lionel Messist, Luis Suárezist ja Neymarist, näitas jalgpalli, mis pani maailma imetlema nende klappi ja mänguilu.

Erinevalt oma säravatest meeskonnakaaslastest ei olnud Suárezi rada tähtede poole sugugi sirgjooneline. Tema teekond on olnud täis katsumusi ja väljakutseid, mis meenutavad pigem märulifilmi kangelase seiklusi. Raamat avab Suárezi sisemised võitlused ja välised takistused, mis on vorminud teda nii inimese kui sportlasena. Kõige suuremaks katsumuseks tema teel oli aga tihtipeale Luis Suárez ise.

See raamat ei ole ainult jalgpallifännidele. See on lugu vastupidavusest, eneseületusest ja pühendumusest, mis kõnetab igaüht, kes on kunagi unistanud suurelt ja töötanud kõvasti, et oma unistusi ellu viia. "Suárez. Sa pole kunagi üksi" on sinu võimalus astuda sisse ühe maailma parima jalgpalluri hingeellu ja mõista, mis teeb temast selle, kes ta on nii väljakul kui väljaspool seda. Kas oled valmis avastama Suárezi tõelist lugu?