Südamemandalad. Värviraamat

Südamemandalad. Värviraamat

Kirjastus: TARKUSERAAMAT OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta oma sisemist rahu ja loovust läbi värvimise kunsti "Südamemandalate" värviraamatus. See raamat pakub sulle võimalust sukelduda südamekujuliste mandalate maailma, mis on tuntud oma rahustava ja meditatiivse mõju poolest. Värvides neid kauneid kujundeid, võid avastada endas uut keskendumisvõimet ja leida viisi, kuidas maandada igapäevast stressi.

Südamekujulised mandalad on aegade jooksul olnud armastuse ja hingelise sideme sümboliks. Nüüd on sul võimalus neid isikupäraseks muuta, kasutades oma kujutlusvõimet ja järgides südame sisetunnet. Pole vaja piirduda ainult etteantud piirjoontega – julge värvida väljapoole raame ja lase oma loovusel lennata.

Kui eelistad minimalistlikumat lähenemist, võid valida kujundite vahel sarnaseid toone, et luua harmoonilisem tervik. Kontrasti loomiseks võid aga kasutada erinevaid heleduse ja tumeduse astmeid. Isegi kui sul on käepärast ainult harilik pliiats, võid saavutada huvitavaid tulemusi, varieerides joonte tugevust ja suunda või lisades punkte.

"Südamemandalad" on suurepärane kingiidee – see on mõeldud nii sõpradele, kallimatele kui ka iseendale, pakkudes rõõmu ja rahulolu. Lisaks on raamatu populaarsed südamekujulised mandalad saadaval ka postkaartidena, mida võid kasutada isikupäraste tervituste saatmiseks või lihtsalt ilu nautimiseks.

Kui sind huvitavad veel mandalate maailm, uuri lisa ka teiste mandalate sarjast: "Romantilised mandalad", "Teraapilised mandalad", "Armastuse mandalad", "Külluse mandalad" ja "Puhastavad mandalad". Need raamatud pakuvad sulle veelgi rohkem võimalusi oma sisemise rahu leidmiseks ja loovuse väljendamiseks läbi värvimise.