SÜDAMLIKUD KUTSUD

SÜDAMLIKUD KUTSUD

Autor: Gerda Kroom

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsite midagi erilist oma väikesele koerasõbrale? "Südamlikud Kutsud" autorilt Gerda Kroom on just see, mida vajate. See on ainulaadne papiraamat, mis on loodud spetsiaalselt lastele, et äratada nende huvi lugemise ja loomade vastu. Raamat on kujundatud loomakujulisena, mis muudab selle eriti atraktiivseks ja haaravaks.

Raamatu leheküljed on täis liikuvaid silmi ja meeldejäävaid värsiridu, mis toovad esile erinevate koerte iseloomud ja seiklused. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada lapsi riimide imelisse maailma ning arendada nende lugemisoskust ja kujutlusvõimet.

Oluline on märkida, et "Südamlikud Kutsud" ei ole sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna sisaldab väikeseid osi, mis võivad põhjustada lämbumisohtu. Seega, kui otsustate selle raamatu oma lapsele kinkida, veenduge, et jälgite nende mängu ja kasutamist.

Raamatu autor Gerda Kroom on tuntud oma lastesõbralike ja harivate teoste poolest. Tema loodud raamatud ei ole mitte ainult lõbusad ja kaasahaaravad, vaid ka õpetlikud, aidates lastel mänguliselt õppida ja maailma avastada.

Kui soovite pakkuda oma lapsele põnevat lugemiselamust ja edendada nende armastust loomade, eriti koerte vastu, siis "Südamlikud Kutsud" on ideaalne valik. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka väärtuslikke õppetunde ja mälestusi, mis kestavad kogu elu.