Sügavikku vajudes

Sügavikku vajudes

Autor: Paula Treick Deboard

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Krimi ja põnevus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks elada kõrgklassi naabruses, kus iga päev tundub olevat justkui läikiv ajakirjakaas? Paula Treick DeBoardi haarav romaan "Sügavikku vajudes" viib teid Liz McGinnise elu keerdkäikude keskele, kus luksusliku elu sära varjab tumedaid saladusi.

Liz McGinnis ei oleks iial osanud arvata, et leiab end elamas Palmsi-nimelisest eksklusiivsest kogukonnast, kus iga naeratus ja käepigistus võib varjata kadedust või pettust. Alates päevast, mil ta oma perega sinna kolib, tunneb Liz end võõrkehana keset kõrgklassi eliiti, kus seltskonnadaamid ja nende üle paisutatud egodega lapsed mängivad oma ohtlikke mänge.

Liz on siiski valmis kohanema, olgu see siis armastusest oma abikaasa Phili vastu, kes on nende uue kodu võimalikuks teinud, või tütre Danielle'i pärast, kes astub sammud keskkooli suunas. Ent Palmsi kuldse fassaadi all pulbitsevad pinnale peidetud pinged ja pettused, mis panevad proovile kõik Lizile olulised suhted.

Kui Liz märkab, et nende naabruskonna glamuurne Kelsey saab üha lähedasemaks tema tagasihoidliku ja koolitöödesse süüvinud tütrega, tekivad tal kahtlused. Kelsey kogenud maailmavaade ja Danielle'i naiivsus on segu, mis võib viia ettearvamatute tagajärgedeni. Liz peab leidma viisi, kuidas kaitsta oma tütart, ilma et lõhestaks veelgi oma perekonda, mis näib juba niigi varjavat tõde, mis võib kõik hävitada.

Paula Treick DeBoardi "Sügavikku vajudes" on psühholoogiline põnevik, mis uurib usalduse, perekonna ja sotsiaalse staatuse hapraid piire. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, kui sukeldute Palmsi naabruse petlikult säravasse maailma, kus igaüks võib olla vaenlane ja iga sõprus võib osutuda vaid illusiooniks.